28.10.2010


Компанія Гранд Майстер, заснована в 1992 році, як структурний підрозділ фірми "АРТ-Р", на сьогоднішній день є однією з провідних у сфері шоу-бізнесу України.

Компанія "Гранд Майстер" використовує в роботі устаткування всесвітньо відомих виробників у сфері світлового та звукового обладнання: L-ACOUSTIC, SGM, MILOS, YALE, CR-LASER, PIONEER, LDR, OHM, ETC, TECHNICS, KABUKI, SONY, ORTOFON, ANTARI , ROBE, STANTON, MARSHAL, DBX, SENNHEISER, SOUNDCRAFT, SHURE.

Багатий парк обладнання, що знаходиться у розпорядженні компанії "Гранд Майстер", дає можливість задовольнити райдер найвибагливішого артиста.
Пропонуємо повний комплекс послуг з оренди професійного обладнання для шоу-бізнесу.
Багаторічний досвід роботи дозволяє нам успішно брати участь в самих різних проектах, як ділових, так і святкових. Презентації, виставки, покази мод, концерти, конференції, з'їзди, корпоративні заходи, відпочинок на свіжому повітрі - усе це ми готові оснастити якісним обладнанням.


Звернувшись до нас, Ви отримаєте відповіді на всі Ваші питання. Наші співробітники підберуть комплект обладнання, що максимально відповідає Вашим вимогам і побажанням.
Фахівці компанії відстежать всі етапи проведення заходу, проведуть настройку орендованого обладнання.
Ми готові запропонувати безліч цікавих рішень, оригінальних знахідок, свіжих ідей, і завжди готові для обговорення будь-яких питань. Запрошуємо до співпраці!

Перейти на сайт.