31.10.2014

VENUE S3L-X буде доступним до продажу в четвертому кварталі 2014 года, а VENUE 4.5 и EUCON 3.2  - вже в кінці вересня.

Отримайте продуктивність і якість звуку VENUE, включаючи технічні особливості, на які спираються безліч професіоналів по живому звуку, зібрані в першій у своєму роді системі створеній для майбутнього.  

Система VENUE S3L-X не тільки дозволяє вам мікшувати і записувати живі виступи, ви також можете записувати і мікшувати сесії, використовуючи Pro Tools та інші підтримуючі EUCON цифрові звукові робочі станції. Високопродуктивне ядро процесора HDX, що працює на плагинах AAX, з налаштованим віддаленими входами і виходами і ультра-портативної панеллю - все разом працює по Ethernet AVB ─ S3L-X надає безпрецедентну універсальність, серцем якої є переможці багатьох нагород програмне забезпечення VENUE і Pro Tools. Досягти виняткового звуку на сцені і в студії (або у Туровому автобусі) ще ніколи не було так легко.

Сила VENUE ─ Everywhere

Грунтуючись на перевагах свого попередника, VENUE S3L-X вдосконалить всі аспекти вашого продакшена живого звуку за допомогою ще більшої гнучкості, надійності і показників для сцени, студії та багато іншого.

17.10.2014

Компанія Robe Lighting 5-8 жовтня приймала участь в найбільш жвавій і масштабній виставці PLASA 2014 що проходила в Лондоні.

03.10.2014

Вперше на PLASA Innovation Award 2014 SGM продемонструє нові LED панелі P-2, Q-2 і Q-2W на основі інноваційної технології P-5 і багатофункціональних Q-7 / Q7W, які перевершили всі стандарти.

Габарити цих пристроїв менше, завдяки цьому вони дуже компактні, забезпечують легку і швидку установку. Водночас IP становить 65 - це одна з головних характеристик SGM.

19.09.2014

Компанія MADRIX зарекомендувала себе на професійному ринку освітлення, як провідний постачальник програмного і апаратного забезпечення.

При розробці програмного забезпечення фахівці компанії орієнтуються на потреби користувача, намагаються зробити його максимально простим, зручним і надійним у роботі.

05.09.2014

2 вересня відбулась ексклюзивна прем`єра від Robe. Під час презентації генеральний директор Robe Josef Valchar представив абсолютно новий продукт, BMFL Spot (1700 Вт). Над разробкою даної моделі працювала велика кількість спеціалістів протягом трьох років. Як сказав Джозеф: “Я думаю, що це кращий продукт, який ми  коли-небудь створили”.

Дивіться запис прямої трансляції з російськими субтитрами з продакшн студії Robe.

03.07.2014

Провідний діджей і музичний продюсер Armin van Buuren представив своє вражаюче шоу "Armin Only Intense" р. в Мехіко зі світловим оформленням від Марка Хайнца, яке було спрограммировано і управлялося компанією "The Artof Light" з Нідерландів.

Задіяне обладнання:

27.06.2014

9 червня був випущений абсолютно новий LA NETWORK MANAGER з безліччю удосконалень для LA4, LA4X і LA8.

LA NETWORK MANAGER:

02.06.2014

MADRIX LUNA - це простий і надійний у використанні пристрій, що працює в режимах вузол Art-Net або DMX512 USB інтерфейс.
3 версії:

26.05.2014

Приходьте, ознайомтеся з обладнанням! Наші менеджери нададуть Вам детальну інформацію.

Чекаємо Вас в наших шоу-румах: Одеса, Київ, Харків!

19.05.2014

MagicQ MQ1000 Stadium - це новий пульт управління освітленням від ChamSys призначений для роботи на найвищому рівні управління шоу. Дана світлова консоль дозволяє розробляти шоу від концепції до реалізації і управляти всіма елементами шоу - освітленням, відео, LED і сценічним дизайном.

MagicQ MQ1000 Stadium підтримує повне моделювання шоу і попередню візуалізацію, за допомогою вбудованих 3D-візуалізації і медіа-плеєра.