04.07.2012

Переваги коаксіальної системи полягають в наступному:

  • Когерентність загального хвильового фронту на будь-який частоті.
  • Ідентичність горизонтального і вертикального охоплення.
  • Ідеальна відповідність спрямованості в умовах реверберації.
  • Єдина точка випромінювання і чудова когерентність фаз.
  • Коаксіальна конфігурація динаміків забезпечує симетричне розподіл характеристик і 100 градусну спрямованість звуку, вільного від полярних підйомів і провалів, типових для традиційних комбінацій «рупор і гучномовець».

Ще в 1989 році L-ACOUSTICS® представила перший коаксіальний динамік для посилення звуку. Коаксіальна технологія, спочатку розроблена для багатоцільового використання, продемонструвала численні переваги перед класичними двох-смуговими системами, які зазвичай страждають від інтерференції в початковій точці заломлення хвилі, що призводить до розділення хвилі і в свою чергу до втрати чіткості і потужності.

Шляхом накладення акустичних центрів ВЧ і НЧ, джерело звуку перетворився в точковий, завдяки чому в коаксіальної конструкції були досягнуті значні поліпшення характеристик побудови звукової хвилі. Це особливо важливо при озвучуванні аудиторій з розподіленими (складовими) джерелами звуку, де більшість слухачів знаходяться за межами спрямованості звукових систем. Саме для таких випадків L-ACOUSTICS® запропонував рішення у вигляді коаксіальної технології, що забезпечує стабільне звукове поле у всіх напрямках і протягом всього частотного діапазону. Оскільки технологія забезпечує симетричне розподіл характеристик, вільний від полярних підйомів і провалів, всі слухачі отримують якісний звук у будь-якій точці озвучиваемого приміщення.

Зокрема, переваги коаксіальний технології пов'язані з характеристиками випромінювання точкового джерела звуку. Природне якість звуку, як на студійних моніторів та слухове сприйняття чіткість звуку, є типовим для систем коаксіального типу. Ще одним властивістю, властивим коаксіальним систем є те, що вона пристосована для близьких до слухачам установок, це дозволяє використовувати обладнання в якості моніторних систем, бічних прострілів, а також в якості фронтальних систем живого моніторингу.

Технологія точкової звукопередачі також підходить для розподілених (складових) джерел звуку в аудиторіях з змінюється реверберацією, в яких єдина точка випромінювання забезпечує більшу когерентність загального хвильового фронту на будь-який частоті з меншою віртуальної отраженностью, ніж двох-смугові акустичні системи, типові для традиційних комбінацій "рупор і гучномовець".

Для всіх коаксіальних систем доступна функція «plug & play» з вбудованим підсилювачем і цифровим звуковим процесором (серії Р). А для серії ХТ застосовуються підсилювачі LA в яких встановлені заводські настройки та бібліотеки для використання коаксіального обладнання в якості фронтальних систем підзвучки, бічних прострілів і моніторингових систем. Цей інтегрований підхід надає користувачеві сталість високої продуктивності, високий рівень передбачуваності завдяки заводським стилі і найкращу з можливих захист компонентів.

Галерея
imgs: 
Коаксіальна технологія L-ACOUSTICS®
Коаксіальна технологія L-ACOUSTICS®
Коаксіальна технологія L-ACOUSTICS®