12.06.2012

Переваги коаксіальної системи полягають в наступному:

  • Когерентність загального хвильового фронту на будь-якій частоті;
  • Ідентичність горизонтального і вертикального охоплення;
  • Ідеальна відповідність спрямованості в умовах реверберації;
  • Єдина точка випромінювання і чудова когерентність фаз.

Коаксіальна конфігурація динаміків забезпечує симетричний розподіл характеристик і 100 градусну спрямованість звуку, вільного від полярних підйомів і провалів, типових для традиційних комбінацій «рупор і гучномовець».


Ще 1989 року L-ACOUSTICS® представила перший коаксіальний динамік для посилення звуку. Коаксіальна технологія, спочатку розроблена для багатоцільового використання, продемонструвала численні переваги перед класичними двосмуговими системами, які зазвичай страждають від інтерференції в початковій точці заломлення хвилі, що призводить до поділу хвилі і в свою чергу до втрати чіткості і потужності.

Шляхом накладення акустичних центрів ВЧ і НЧ, джерело звуку перетворилося в точкове, завдяки чому в коаксіальної конструкції були досягнуті значні поліпшення характеристик побудови звукової хвилі. Це особливо цінно при озвучці аудиторій з розподіленими (складовими) джерелами звуку, де більшість слухачів знаходяться за межами направленості звукових систем. Саме для таких випадків L-ACOUSTICS® запропонував рішення у вигляді коаксіальної технології, яка забезпечує стабільне звукове поле у всіх напрямках і протягом усього частотного діапазону. Оскільки технологія забезпечує симетричний розподіл характеристик, вільний від полярних підйомів і провалів, всі слухачі отримують якісний звук в будь-якій точці озвучуваного приміщення.

Зокрема, переваги коаксіальної технології пов'язані з характеристиками випромінювання точкового джерела звуку. Природна якість звуку, як на студійних моніторах так і слухове сприйняття розбірливості звуку, є типовим для систем коаксіального типу. Ще однією якістю, властивою коаксіальним системам є те, що вони пристосовані для близьких до слухачів установок, це дозволяє використовувати обладнання в якості моніторних систем, бічних прострілів, а також в якості фронтальних систем живого моніторингу.

Технологія точкової звукопередачі також підходить для розподілених (складових) джерел звуку в аудиторіях з мінливою реверберацією, в яких єдина точка випромінювання забезпечує більшу когерентність загального хвильового фронту на будь-якій частоті з меншим віртуальним відображенням, ніж двосмугові акустичні системи, типові для традиційних комбінацій "рупор і гучномовець".

Для всіх коаксіальних систем доступна функція «plug & play» з вбудованим підсилювачем і цифровим звуковим процесором (серії Р). А для серії ХТ застосовуються підсилювачі LA, в яких встановлені заводські настройки та бібліотеки для використання коаксіального обладнання в ролі фронтальних систем подзвучки, бічних прострілів і моніторингових систем.

Цей інтегрований підхід надає користувачеві сталість високої продуктивності, високий рівень передбачуваності завдяки заводським передналаштуванням і кращий з можливих захист компонентів.

Галерея
imgs: 
інноваційна разробка
 L-ACOUSTICS®
звук